Wykonawstwo Instalacji Elektrycznych

Bezpieczeństwo. Komfort. Jakość

Nasi Klienci realizując projekty oszczędnościowe bardzo dobrze zdają sobie sprawę z ryzyk jakie są związane z realizacją inwestycji. W związku z tym szukają rozwiązań, które zapewnią gwarantowany zwrot z inwestycji. W związku z tym od 2016 roku Luxon zaczął rozwijać usługi wykonawstwa elektrycznego. Dzisiaj świadczymy kompleksowe usługi w ramach realizowanych projektów zapewniając bezpieczeństwo, komfort i jakość.

Autoryzowane wykonawstwo Luxon LED

Zyskaj bezpieczeństwo, komfort i jakość

Dlaczego My?

BEZPIECZEŃSTWO

Wykonawstwo elektryczne w Luxon LED to wykwalifikowani specjaliści ,którzy potrafią sprostać najtrudniejszym instalacjom, czy to jest montaż na 16 metrach w elektrowni czy instalacja na czynnym obiekcie. W związku z tym utrzymujemy najwyższe standardy BHP, aby gwarantować niezakłóconą pracę zakładu produkcyjnego. Bezpieczeństwo naszej ekipy, jak i pracowników Klienta jest dla nas priorytetem.

KOMFORT

Każda realizacja jest nadzorowana przez koordynatora prac elektrycznych wyznaczonego przez firmę Luxon. Nadzór nad inwestycją zaczynamy od przygotowania dokumentacji wykonawczej, przez okresowe odbiory i weryfikację prac naszych ekip, aż po protokół odbioru i dokumentację powykonawczą. Zlecając pracę Luxon, Klient ma gwarancję, że oszczędności będą realizowane na czas. Z kolei serwis firmy Luxon gwarantuje, że oszczędności będą niezakłócone przez cały okres gwarancji. 

JAKOŚĆ

Wiedza merytoryczna i doświadczenie naszych wykonawców oraz koordynatora prac elektrycznych jest fundamentem oferowanej jakości. Stawiamy na markowe komponenty europejskich firm, które spełniają europejskie normy i są certyfikowane do zadanych warunków pracy na danym projekcie.

Kompleksowość

Oferujemy szeroki wachlarz usług wykonawstwa elektrycznego, od przygotowania dokumentacji, przez instalację oświetlenia, PV a nawet wymianę okablowania i szaf elektrycznych na całym zakładzie.

Serwis

Podstawowy pakiet serwisu obejmuje roczne przeglądy i interwencyjne prace elektryczne. Pełny pakiet zawiera naprawę pojedynczych opraw czy uszkodzonych paneli PV w 24 godziny od zgłoszenia usterki 7 dni w tygodniu.

Koordynacja

Oferujemy dedykowanego koordynatora projektu, który nadzoruje przebieg inwestycji. Koordynacja oparta jest na harmonogramie prac zatwierdzonego przez Klienta, dzięki czemu inwestor zna cały przebieg montażu jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji.

Jeden partner

Klient realizuje cały projekt we współpracy z jedną firmą. To rozwiązanie sprawia, że Klient oszczędza czas, na procesowaniu realizacji od strony formalnej i ma jedną firmę, odpowiedzialną za cały przebieg prac od A do Z.

Kontrola

Luxon LED odpowiada za nadzór i przebieg prac związanych z inwestycją. Dzięki współpracy z autoryzowanymi firmami wykonawstwa elektrycznego mamy pełną kontrolę nad bezpieczeństwem, jakością i czasem pracy naszej załogi.

Sześć kroków do instalacji szytej na miarę

cytat

Wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do inwestora pozwalają nam na realizacje projektu szytego na miarę

Damian Bożek

Koordynator Projektu w Luxon LED

1. Audyt

Omówienie potrzeb klienta i zakresu prac. Sprawdzamy
charakterystykę obiektu, stan instalacji elektrycznej i zbieramy komplet dokumentacji przedwykonawczej.

2. Dobór Partnera

Z pośród dostępnych firm wykonawczych Europy środkowej i zachodniej, dobieramy wykonawcę, pod kątem geograficznym, zasobów ludzkich, gotowości do realizacji, doświadczenia, tak aby spełnić wszystkie kryteria i potrzeby naszego klienta.

3. Projekt prac instalacyjnych

Koordynator instalacji elektrycznych naszej firmy przygotowuje inwestycję do realizacji zapewniając harmonogram dostaw i pracy oraz pełną dokumentację projektową i pracowniczą.

4. Montaż i koordynacja

Prace na obiekcie odbywają się zgodnie z założeniami ustalonymi z inwestorem, spełniając przy tym wszelkie przepisy bezpieczeństwa. W ustalonych terminach z inwestorem przeprowadzamy kontrolę jakości wykonanych etapów udokumentowaną raportem.

5. Dokumentacja

Po wykonaniu odbiorów dokonaniu pomiarów oświetlenia, przekazujemy inwestorowi protokoły z zakończenia prac oraz przygotowujemy dokumentację powykonawczą.

6. Serwis

Oferujemy wsparcie serwisowe przez cały okres użytkowania, przeprowadzamy konserwację opraw wraz z regularnym czyszczeniem, okresowe pomiary oświetlenia, instalacji fotowoltaicznej, weryfikujemy rozdzielnie oraz stan instalacji zapewniając szybki czas reakcji na zgłoszenia serwisowe, nawet w trybie 24/7.

Przykładowe realizacje z naszym wykonawstwem

cytat

Od momentu zapoznania się z ofertą i technologią, przekonało nas, że przez cały proces przeprowadza nas jedna firma, która samodzielnie produkuje w Europie.

Henning Strepkowski

Kierownik ds. bezpieczeństwa i utrzymania ruchu

Zobacz Case Study

Cały projekt realizacji oświetlenia trwał około miesiąca. Firmę Luxon wyróżniał sprawny montaż, który nie przeszkadzał nam w czasie procesów technologicznych.

Roman Budny

Distribution Supervisor, Geberit

Zobacz Case Study

Zostań naszym
partnerem!

Jesteś wykonawcą? Identyfikujesz się z naszym procesem wykonawstwa instalacji elektrycznej? Jeżeli na obydwa pytania odpowiedziałeś pozytywnie, to zapraszamy Cię do kontaktu i do grona autoryzowanych partnerów!

Skontaktuj się z nami
wykonawcy@luxon.pl

Pobierz PDF

Hej,

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Wykonastwo

Zgody

Projekt realizowany z funduszy unijnych

Zobacz projekt